ECS-38SMF45A15
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
ECS-38SMF45A15
Mfr.Part # : ECS-38SMF45A15
Manufacturer : ECS Inc. International
Description : MONO XTAL 45MHZ 2P 2DB SMD
Stock : 35000
Product Category : Monolithic Crystals
Bandwidth : 15 kHz
Frequency - Center : 45 MHz
Impedance : 560 Ohms
Insertion Loss : 2dB
Mounting Type : Surface Mount
Number of Poles : 2
Operating Temperature : -30°C ~ 80°C