SRF2012A-121YA
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
SRF2012A-121YA
Mfr.Part # : SRF2012A-121YA
Manufacturer : Bourns, Inc.
Description : CMC 400MA 2LN 120OHM SMD AECQ200
Stock : 10445
Product Category : Common Mode Chokes
Current Rating (Max) : 400mA
DC Resistance (DCR) (Max) : 300mOhm
Filter Type : Signal Line
Impedance @ Frequency : 120 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 2
Operating Temperature : -40°C ~ 125°C
Package / Case : Horizontal, 4 PC Pad
Product Status : Active
Ratings : AEC-Q200
Voltage Rating - DC : 50V