ECS-45K15B
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
ECS-45K15B
Mfr.Part # : ECS-45K15B
Manufacturer : ECS Inc. International
Description : MONO XTAL 45MHZ 4P 3DB TH 2PC
Stock : 35000
Product Category : Monolithic Crystals
Bandwidth : 30 kHz
Frequency - Center : 45 MHz
Impedance : 650 Ohms
Insertion Loss : 3dB
Mounting Type : Through Hole
Number of Poles : 4
Operating Temperature : -20°C ~ 70°C